Sprzątanie sklepów i marketów

Firma ROMI zajmuje się kompleksowym i profesjonalnym sprzątaniem obiektów handlowych na terenie Poznania i okolic. W celu zapewnienia wysokiego standardu, a także komfortu podczas zakupów dla gości sklepów i marketów, oferujemy stałą współpracę na rzecz usług związanych z zachowaniem ich czystości. Konsumentów z rok na rok przybywa, dlatego tak istotne jest, aby zostało to wykonane jak należy. Możemy zagwarantować, że jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom – ponad 20-letnie doświadczenie to potwierdza!

Istota sprzątania obiektów handlowych

Sprzątanie sklepów, marketów, czy każdych innych powierzchni handlowo-rekreacyjnych służy przede wszystkim zachowaniu bezpieczeństwa dla odwiedzających. Nic nie powinno stać na ich drodze, ani też nie spowodować, aby spotkała ich jakaś krzywda. Stąd też dokładne i systematyczne mycie podłóg, a także kompleksowe czyszczenie toalet jest podstawą. Czystość obiektów handlowych to również utrzymanie prestiżu i dobrego wizerunku – żaden klient nie chce wchodzić do brudnego i zaniedbanego marketu, więc jak tylko w takim się znalazł, natychmiast chce od niego uciec i nigdy nie wrócić. Sprzątanie sklepów to rzecz ważna, dlatego lepiej jest zostawić to zadanie profesjonalistom – czyli nam!

Jak zadbamy o porządek Twojego sklepu

Jeżeli jesteś właścicielem marketu wielkopowierzchniowego bądź równie dużego sklepu, koniecznie zainwestuj w nasze usługi sprzątające. Będąc 20 lat na rynku wypracowaliśmy sprawdzone metody na kompleksowe wyczyszczenie najbardziej wymagających miejsc, stosując przy tym profesjonalny sprzęt i środki. Zwracamy uwagę na takie elementy jak rodzaj powierzchni, wielkość obiektu, czy liczbę okien. Ustalamy warunki współpracy indywidualnie, opierając się o analizę budynku oraz oczekiwania i wymagania jego właściciela. Indywidualnie dobieramy też cenę usług.

Zawierając z nami stałą współpracę możesz mieć pewność, że otrzymasz wysoko jakościowe usługi wykonane przez godnych zaufania profesjonalistów. Jesteśmy sumienni i terminowi, jednocześnie dbając o najmniejszy szczegół. Sprzątanie odbywa się zarówno za dnia, jak i w nocy, więc każdy z odwiedzających będzie mógł się cieszyć przyjemnością zakupów w sklepie czy markecie non stop. Sprzątniemy lampy, witryny sklepowe, parkingi i toalety. Obiekty handlowe w całym Poznaniu lśnią dzięki nam – niech twój sklep do nich dołączy już dziś!

Zleć nam sprzątanie marketów!

Nie czekaj – skontaktuj się z nami lub wypełnij indywidualną wycenę! Oferujemy profesjonalne usługi sprzątające w Poznaniu i nie tylko, przez cały rok, w ramach stałej współpracy – czego chcieć więcej? Zapewniamy dogodne warunki umowy, stały kontakt i skuteczność działań.

Kontakt

Adres

ul. Mariana Lagniewicza 18/1,
61-502 Poznań

Kontakt

+48 609 607 585
+48 601 771 183
komtraw@o2.pl