Sprzątanie przychodni

Firma ROMI ma przyjemność zaoferować kompleksowe usługi w zakresie utrzymania czystości przychodni w Poznaniu i okolicznych miejscowości. Oferujemy współpracę na bazie indywidualnej umowy, w korzystnej cenie. Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalizującym się w sprzątaniu placówek medycznych. Naszym zadaniem jest przejęcie wszystkich działań związanych z higieną na terenie przychodni oraz poza nią (tereny zewnętrzne).

Co oferujemy w ramach sprzątania

Sprzątanie przychodni to proces złożony i wymagający, jednak nasza kadra fachowców jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. Wśród usług, które oferujemy, wymienić na pewno można odkurzanie i mycie podłóg, mycie okien i żaluzji oraz ścieranie kurzy. Przeprowadzamy kompleksową dezynfekcję całego sprzętu i wyposażenia, w tym szkła laboratoryjnego (jeśli jest) i łóżek. Dbamy również o jakość mebli w postaci czyszczenia tapicerki.

Dysponujemy profesjonalnymi maszynami i środkami, który pozwala nam na dokładne konserwacje podłóg – pielęgnujemy posadzki, czyścimy dokładnie linoleum, a także pierzemy wykładziny i dywany. Środki do czyszczenia są w pełni bezpieczne do sprzątania delikatnego sprzętu medycznego, nie narażając ich konstrukcję ani funkcjonalność. Mając na uwadze dobro pacjentów możemy wykonywać nasze czynności po godzinach działania przychodni – jeżeli właściciel placówki sobie tego zażyczy.

Cała nasza kadra przeszła odpowiednie szkolenia z zakresu obowiązków przestrzegania higieny w przychodniach i szpitalach. Zapewniamy, że dzięki nam Twoja placówka będzie nieskazitelnie czysta i sterylna.

Istota czystości przychodni

Każda placówka medyczna ze względu na swoją funkcję musi przestrzegać surowych zasad odnoszących się do czystości. Miejsce, w którym gnieżdżą się ludzie chorzy, z różnymi dolegliwościami, są stale narażeni na wszelkie bakterie i zarazki znajdujące się w powietrzu i powierzchni przychodni. Stanowią zagrożenie dla siebie, jak i dla innych. Ważne więc jest, aby regularnie i systematycznie dbać o sterylność takiego obiektu. Świadczymy usługi sprzątające w Poznaniu i okolicach, chcąc zapewnić czystość każdej przychodni w mieście. Zaufało nam wiele placówek, ponieważ mogą liczyć na fachowe sprzątanie, zgodne z zasadami i wymogami BHP.

Zapraszamy do współpracy

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami sprzątania przychodni prosimy o kontakt. Jesteśmy dostępni pod telefonem, mailowo lub osobiście w naszej siedzibie w Poznaniu. Ofertę kierujemy również do okolicznych miejscowości. Zachęcamy również do wypełnienia indywidualnej wyceny, na podstawie której stworzymy korzystną dla obu stron umowę.

Kontakt

Adres

ul. Mariana Lagniewicza 18/1,
61-502 Poznań

Kontakt

+48 609 607 585
+48 601 771 183
komtraw@o2.pl