Sprzątanie osiedli

Oferujemy kompleksowe sprzątanie osiedli mieszkaniowych w Poznaniu i okolicach. Chcąc zapewnić trwały porządek i zachować świeżość wykonania bloków mieszkalnych, zachęcamy do nawiązania z nami stałej współpracy. Gwarantujemy wysoką jakość usług w atrakcyjnej cenie. Ofertę kierujemy do administratorów budynków i wspólnot/spółdzielni mieszkaniowych.

Jak dbamy o porządek

Sprzątanie osiedli przez naszą firmę składa się z dwóch części: części wewnętrznej oraz zewnętrznej. Wewnętrzna to dbanie o porządek budynków mieszkalnych, czyli sprzątanie klatek schodowych, piwnic, czyszczenie okien oraz wind. Oferujemy również maszynowe czyszczenie posadzek, do którego wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt służący do profesjonalnego sprzątania. Całą strategię działań dobieramy indywidualnie, ze względu na specyfikę danych obiektów i wymagań klienta.

Część zewnętrzna sprzątania osiedli to przede wszystkim koszenie trawników za pomocą kosiarek traktorowych, ręcznych lub spalinowych. Zajmujemy się także kompleksową pielęgnacją zieleni, o czym dowiedzą się Państwo więcej na stronie ofertowej PIELĘGNACJA ZIELENI. W skład sprzątania osiedli wchodzi również zamiatanie chodników oraz dróg wjazdowych, wynoszenie śmieci z parkingów i terenów zielonych, jak i ogólne utrzymanie czystości wokół pojemników na śmieci. W okresie zimowym z kolei oferujemy dodatkowo odśnieżanie chodników, dachów i ulic wokół – więcej na ten temat znajduje się na stronie ODŚNIEŻANIE CHODNIKÓW.

Dlaczego my?

Zachowanie czystego i estetycznego wyglądu osiedli to praca ciężka, czasochłonna i wymagająca. Dlatego najlepiej nawiązać współpracę z doświadczonymi profesjonalistami, dla których sprzątanie to codzienność. ROMI już od przeszło 25 lat zajmuje się utrzymaniem porządku w wielu osiedlach w Poznaniu – zaufanie, jakim darzą nas administratorzy i wspólnoty mieszkaniowe nie jest czymś niezwykłym, ponieważ zawsze mogą na nas liczyć. Zatrudniamy sprawdzonych i rzetelnych ludzi, którzy podejmą się każdego zlecenia. Dbają o każdy szczegół i skrupulatnie wykonują swoje obowiązki.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i środkami czystości, które regularnie konserwujemy i odnawiamy. Chcąc zapewnić najwyższą jakość usług dostosowujemy ofertę indywidualnie, według wymagań rynkowych i oczekiwań klientów. Możemy sprzątać zarówno raz w tygodniu, jak i codziennie w ustalonych godzinach. Jesteśmy do dyspozycji przez cały rok – zapewniamy szybki kontakt i reakcję w razie jakichkolwiek problemów.

Sprzątanie osiedli? Skontaktuj się z nami!

Nie czekaj – zleć sprzątanie osiedli profesjonalistom! Czekamy na telefon, maila lub w naszym w biurze w Poznaniu! Zachęcamy również do wypełnienia indywidualnej wyceny, dzięki której możesz skonkretyzować swoje potrzeby. Gwarantujemy wysoką jakość usług w atrakcyjnej cenie. Wysprzątamy parkingi, klatki schodowe, skosimy trawniki i odśnieżymy chodniki szybko i dokładnie!

Kontakt

Adres

ul. Mariana Lagniewicza 18/1,
61-502 Poznań

Kontakt

+48 609 607 585
+48 601 771 183
komtraw@o2.pl