Sprzątanie nietypowych śmieci

Przeprowadzasz remont? Planujesz wymianę sprzętu kuchennego? A może masz do wyrzucenia stary sprzęt elektroniczny? Zgłoś się do nas – w ramach usług oferujemy sprzątanie nietypowych śmieci na terenie Poznania i okolic. Zachęcamy do współpracy właścicieli firm, szpitali i dużych zakładów.

Co się zalicza do nietypowych odpadów?

Nietypowe śmieci to wszystko to, co nie nadaje się do tradycyjnego wyrzucenia do pojemników na odpady. Obowiązujące aktualnie przepisy segregowania odpadów wyznaczają ich cztery rodzaje: papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne oraz odpady ulegające biodegradacji. Każde z nich posiada osobną listę śmieci, które należy do nich wrzucać, a także listę zakazanych odpadów na dany rodzaj pojemnika. Należą do nich między innymi leki, opakowania po lekach, ubrania, ziemia i kamienie, zużyte baterie i akumulatory, monitory czy części samochodowe. Zaliczyć można do nich również meble i dywany (czyli odpady wielkogabarytowe), odpady budowlane, opony czy odpady niebezpieczne, jak na przykład termometry rtęciowe. Nie jest więc takie jasne, co należy zrobić z tego typu śmieciami, kiedy przeprowadzamy remont czy wymieniamy sprzęt elektroniczny.

Zrobimy to za Ciebie!

W takiej sytuacji przychodzimy z pomocą – zajmujemy się sprzątaniem nietypowych śmieci, które są trudne w transporcie i utylizacji. Dysponujemy śmieciarkami najnowszej generacji, które są pojemne i wytrzymałe. Nasz zespół zajmie się zarówno załadunkiem, jak i wywozem odpadów. Dbamy o to, aby wszystkie śmieci były odpowiednio zabezpieczone, szczególnie odpady niebezpieczne typu igły ze strzykawek bądź ampułkostrzykawki. Uważamy również na rtęciowe termometry i sprzęt elektroniczny, zwłaszcza jeśli jest uszkodzony. Zachęcamy do ich uprzedniego zabezpieczenia, aby zaoszczędzić czas wywozu i załadunku.

Sprzątanie nietypowych śmieci na własną rękę wiąże się z kłopotliwym transportem do Zakładu – nie zawsze jest możliwość zapakowania wszystkiego w jednym pojeździe, a ponadto stwarza się dla siebie i innych zagrożenie. Dlatego właśnie istniejemy my – przejeżdżając ulicami Poznania od 25 lat zbieramy odpady nietypowe, aby pomóc mieszkańcom, szpitalom i właścicielom magazynów. Wszystko odbywa się w sterylnych warunkach – każdy z naszych ludzi ubrany jest w specjalny kombinezon i ma założone rękawice chroniące skórę przed uszkodzeniami. Posiadamy sprzęt i doświadczenie, dlatego przychodzi nam to z łatwością. Nawiązując z nami stałą współpracę możemy być zawsze do dyspozycji w razie konieczności sprzątania nietypowych śmieci.

Zachęcamy do kontaktu – oferujemy atrakcyjne warunki umowy w dobrej cenie.

Kontakt

Adres

ul. Mariana Lagniewicza 18/1,
61-502 Poznań

Kontakt

+48 609 607 585
+48 601 771 183
komtraw@o2.pl