Sprzątanie magazynów

Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem magazynów. Posiadamy odpowiedni do tego sprzęt i środki czystości, a także wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Kompleksowo czyścimy duże powierzchnie magazynowe, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo podczas pracy. Świadczymy usługi na terenie Poznania, jak i okolic.

Zleć sprzątanie profesjonalistom!

Czystość w magazynach i halach produkcyjnych jest ogromnie ważna ze względu na bezpieczeństwo pracowników, jak i ciągłość produkcji. Obiekty tego typu są wiecznie narażone na zanieczyszczenia w postaci pyłów, osadów i tłustych plam. Zwykłe środki nie dadzą rady usunąć ich wszystkich – potrzebna jest do tego chemia profesjonalna, która została stworzona właśnie do tego typu sprzątania. Śliskie, tłuste smary stwarzają zagrożenie dla ludzi, a zaniedbane maszyny szybciej się psują i ulegają ciągłym awariom. Dlatego tak istotne jest, aby przeprowadzać regularne oględziny i oceniać stan zabrudzenia magazynów.

Sprzątanie magazynów ma także wpływ na jakość pracy. Pracownicy mają większą motywację i chęć do działania gdy korzystają z czystego i zadbanego sprzętu, a podłoga im się nie klei pod nogami. Nie mówiąc też o przestrzeganiu przepisów BHP. Powierzając sprzątanie naszemu zespołowi masz pewność, że Twój magazyn będzie sterylnym, czystym i atrakcyjnym miejscem pracy.

Jak sprzątamy magazyny

Mając ponad 20-letnie doświadczenie w czyszczeniu hal i powierzchni magazynowych na terenie Poznania i okolic, gwarantujemy wysoką jakość usług i dokładność działań. Posiadamy sprzęt od sprawdzonych marek, przystosowany do kompleksowego sprzątania. Dobieramy maszyny na podstawie dokładnej analizy obiektu, aby dotrzeć do najbardziej wymagających miejsc. To samo dotyczy środków czystości, dostosowanych do konkretnych powierzchni i materiałów.

Wśród najważniejszych wymienić można odkurzacze przemysłowe, które odkurzają duże powierzchnie z nawet ostrych elementów. Mycie i polerowanie podłóg następuje za pomocą szorowiarek. Zamiatarki samojezdne z kolei służą do usuwania suchych zanieczyszczeń, które są w stanie się dostać do trudnych miejsc. Każdy z członków naszego zespołu posiada odpowiednie kwalifikacje i wiedzę z obsługiwania tych maszyn, jak i ich naprawy w razie nagłej awarii. Podczas pracy dbamy o bezpieczeństwo własne, jak i pracowników magazynów. Możemy sprzątać zarówno za dnia, jak i przed i po otwarciu hali.

Zapraszamy do kontaktu

Sprzątanie magazynów wykonujemy od lat – wiele poznańskich zakładów nam zaufało, współpracując z nami do dziś. Dołącz do nich – oferujemy indywidualne warunki umowy, dobre ceny i stały, szybki kontakt. Zapraszamy do naszej siedziby w Poznaniu lub wypełnienie indywidualnej wyceny.

Kontakt

Adres

ul. Mariana Lagniewicza 18/1,
61-502 Poznań

Kontakt

+48 609 607 585
+48 601 771 183
komtraw@o2.pl