Sprzątanie kamienic i bloków

Jedną z usług naszej firmy sprzątającej jest dbanie o porządek bloków oraz pojedynczych kamienic. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązaniu z nami stałej współpracy – gwarantujemy korzystne warunki umowy, jak i wysoką jakość jej realizacji. Bazując na naszym długoletnim doświadczeniu dbamy o każdy szczegół, aby zostawić po sobie nieskazitelną czystość.

Profesjonalne sprzątanie kamienic

Poznań słynie z licznych, pięknych kamienic, które mają wielopokoleniową historię. Dbanie o ich czystość zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną jest naszym priorytetem i powołaniem. Jesteśmy zespołem fachowców, którzy od wielu lat współpracują z właścicielami tych obiektów. Ufają nam, ponieważ zawsze wykonujemy swoją pracę na najwyższym poziomie. Tworząc dokładnie plan działania zaczynamy od sprzątania klatek schodowych, po czym dokładnie myjemy wszystkie okna na każdym piętrze. Zajmujemy się także utrzymaniem porządku w windach (jeżeli są) i piwnicami.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem pozwalającym na kompleksowe sprzątanie – dostaniemy się do miejsc trudnych (np. kąty na sufitach) oraz wyczyścimy obszary ciężkie do umycia tradycyjnymi, domowymi metodami. Posiadamy środki czystości najnowszej generacji, jednocześnie będącymi przyjaznymi dla środowiska i ludzi. Regularnie unowocześniamy nasz asortyment, a także naszą wiedzę na temat sprzątania, aby zapewnić najlepszą jakość usług.

Dbamy o porządek bloków od ponad 20 lat

Polecamy swoje usługi w ramach stałej współpracy z blokami mieszkalnymi na terenie całego Poznania i okolic. Jesteśmy sprawdzoną firmą sprzątającą, która dba o dobry kontakt z klientem i terminowość wykonywanych usług. Korzystamy z dobrego sprzętu, a także z naszej wieloletniej wiedzy zdobytej dzięki 25-letniemu doświadczeniu. Zawsze wychodzimy z kompleksowym planem działania, dostosowanym do specyfiki danego obiektu. Sprzątanie bloków przychodzi nam z łatwością, jednocześnie robiąc to skrupulatnie i z wyczuciem. Działamy zawsze w takich godzinach, aby nie przeszkadzać żadnemu z mieszkańców.

Chcąc zapewnić najwyższą jakość usług, już przy pierwszych rozmowach z właścicielem kamienicy lub bloku wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Dobieramy działania pod jego preferencje i na ich podstawie wyceniamy umowę. Gwarantujemy szybki kontakt i natychmiastową reakcję w razie problemów bądź potrzeby konsultacji. Sprzątanie to nie tylko utrzymanie czystości i piękna danego obiektu – to również zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańców na co dzień.

Skontaktuj się z nami

Postaw na ROMI – 25 lat doświadczenia, przystępne ceny i atrakcyjne warunki umowy, kompleksowa usługa i usługi najwyższej jakości. Sprzątanie kamienic i bloków to nasza specjalność! Odwiedź naszą siedzibę w Poznaniu lub zadzwoń; zachęcamy również do wypełnienia indywidualnej wyceny.

Kontakt

Adres

ul. Mariana Lagniewicza 18/1,
61-502 Poznań

Kontakt

+48 609 607 585
+48 601 771 183
komtraw@o2.pl