Sprzątanie biur

Dbanie o porządek w firmie jest ogromnie ważne, ale również i problematyczne. Zwłaszcza, jeśli mamy do czynienia z biurem o dużej powierzchni. Sprzątnie firm jest istotne nie tylko ze względu na zachowaniu ich estetyki, ale przede wszystkim na zapewnieniu komfortowych warunków pracy. Jest to zadanie niełatwe, dlatego zamiast angażować w to pracowników (zabierając im cenny czas), lepiej zatrudnić do tego fachowców. Czyli NAS!

Kompleksowe sprzątanie firm – nasza oferta

ROMI od lat zajmuje się sprzątaniem biur, jak i całych firm w Poznaniu i nie tylko. Nawiązujemy stałą współpracę z przedsiębiorcami, całkowicie na ich zasadach. Dobieramy ofertę indywidualnie, według potrzeb klienta. Składamy się z grupy doświadczonych fachowców, których darzymy pełnym zaufaniem. Z racji, że każde biuro jest inne, tworzymy strategię sprzątania po dogłębnej analizie całego obiektu. Dzięki temu zapewniamy kompleksowo wykonane zadanie w postaci dokładnego czyszczenia każdego kąta firmy.

Oprócz podstawowych czynności jak odkurzanie i mycie podłóg, oferujemy również mycie okien i innych szklanych powierzchni (stoły, naczynia, ozdoby, ściany). Dbamy o meble skórzane i tapicerowane za pomocą specjalnie dobranych do tego środków. Usuwamy także pajęczyny, jak i czyścimy trudno dostępne i mało widoczne miejsca. Dzięki dużym asortymencie fachowego sprzętu, możemy również prać wykładziny i dywany. Sprzątanie biur to też dbanie o czystość toalet – jeżeli właściciel firmy sobie tego zażyczy, możemy być odpowiedzialni za zakup papieru toaletowego oraz kostek toaletowych, czy odświeżaczy powietrza.

Dlaczego my, a nie sprzątaczka?

Wielu właścicieli firm wciąż decyduje się na zatrudnienie sprzątaczki, która systematycznie dba o czystość biura. Praktyka ta odchodzi jednak od normy na rzecz firm sprzątających, takich jak my. Dlaczego? Przede wszystkim to się bardziej opłaca – zatrudniając dodatkową osobę pracodawca jest obciążony kolejnymi kosztami związanymi chociażby z jej ubezpieczeniem. Nawiązując współpracę z zewnętrzną firmą płaci się tylko za umowę – wszelkie kwestie związane z kadrą, jak i odprowadzanymi na ich rzecz składkami zajmujemy się już my. Mało tego, dysponujemy zespołem z ogromnym doświadczeniem, który jest sprawdzony i mamy do niego pełne zaufanie. Dodatkowo posiadamy swój sprzęt i środki, za którego my jesteśmy odpowiedzialni. Zrobimy dużo więcej za dużo mniejsze koszty – czy nie brzmi to jak plan idealny?

Sprzątanie biura to rzecz ważna

Zadbane biuro świadczy o prestiżu i wywiera pozytywne wrażenie – nie tylko wobec gości, ale również wobec pracowników. Regularne sprzątanie pozwala pracownikom na zachowanie „czystego” umysłu, dzięki czemu pracuje im się lepiej i mają większą motywację do dalszych działań. Zostawiając kwestie porządku firmie zewnętrznej mają również więcej czasu na swoje obowiązki. Jednocześnie nie przeszkadzamy sobie wzajemnie, gdyż nasz zespół wchodzi dopiero, gdy nikogo nie ma w budynku.

Skontaktuj się z nami już dziś – gwarantujemy korzystne warunki umowy, dopasowane indywidualnie usługi i szybki kontakt. Ofertę kierujemy dla przedsiębiorców z Poznania, jak i okolicznych miejscowości.

Kontakt

Adres

ul. Mariana Lagniewicza 18/1,
61-502 Poznań

Kontakt

+48 609 607 585
+48 601 771 183
komtraw@o2.pl