Sprzątanie aptek

Prowadzisz aptekę? Potrzebujesz osoby sprzątającej, która będzie dbała o jej porządek i sterylność na co dzień? W takim razie zgłoś się do nas – oferujemy profesjonalne sprzątanie aptek na terenie Poznania i okolic. Dysponujemy doświadczonym zespołem w zakresie utrzymania czystości obiektów farmaceutycznych, którzy wykonują prace szybko i dokładnie. Z nami Twoja apteka będzie zawsze nieskazitelna!

Czystość aptek to podstawa

Każdy właściciel apteki zdaje sobie sprawę z istoty jej czystości. Prowadząc sprzedaż leków, suplementów diety czy kosmetyków ogromnie ważne jest, aby pomieszczenie było wysprzątane i pozbawione niepotrzebnych elementów. Każde zanieczyszczenie lub ciało obce może być zagrożeniem dla działań medykamentów, co się bezpośrednio przekłada na bezpieczeństwo pacjentów. Farmaceuta może nie mieć zawsze czasu na dokładne i kompleksowe sprzątanie całej placówki (zwłaszcza jeśli jest całodobowa) dlatego zaleca się, aby wynająć do tego firmę sprzątającą. Dlaczego właśnie firmę zewnętrzną? Jest to zdecydowanie tańsza i pewniejsza opcja, gdyż są wyposażeni w profesjonalny sprzęt, środki i doświadczony zespół fachowców.

Zostaw sprzątanie profesjonalistom

Powierzając nam swoją aptekę możesz mieć pewność, że zastaniesz sterylny i dokładnie wyczyszczony obiekt. Już od 25 lat świadczymy usługi sprzątające w Poznaniu i okolicznych miejscowościach, w tym również i sklepów farmaceutycznych. Dbamy o jakość usług i współpracy z klientami, dlatego zawsze przygotowujemy warunki umowy według ich wymagań i preferencji. Przeprowadzamy dogłębną analizę pomieszczenia, aby ocenić zakres prac, potrzebny sprzęt i odpowiednie środki czystości.

W ramach usług sprzątających oferujemy podstawowe czynności takie jak odkurzanie i mycie podłóg, a także mycie okien i ścieranie kurzu z półek. Zwracamy uwagę na takie szczegóły jak kurz na lampach, pajęczyny w kątach czy tłuste plamy. W ramach potrzeby możemy wykonać polerowanie posadzek lub wypranie wykładziny.

Dostosowujemy grafik pod wymagania klienta – możemy sprzątać zarówno przed otwarciem, jak i po zamknięciu apteki, a także w ciągu całego dnia. Oferujemy również zamiatanie chodnika przed wejściem. Dbamy o bezpieczeństwo podczas pracy, nie narażając leków i innych specyfików na kontakt z naszymi środkami czystości.

Zapraszamy do współpracy

Stawiamy na stałą, długoletnią współpracę. Zyskaliśmy zaufanie wielu farmaceutów, ponieważ od lat specjalizujemy się w kompleksowym sprzątaniu aptek. Jesteśmy skuteczni, skrupulatni i terminowi. Oferujemy dogodne warunki współpracy na podstawie indywidualnie spisanej umowy. Wszystko to i jeszcze więcej w atrakcyjnych cenach. Odwiedź nas w Poznaniu lub zadzwoń – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania!

Kontakt

Adres

ul. Mariana Lagniewicza 18/1, 61-502 Poznań

Kontakt

+48 609 607 585
+48 601 771 183
komtraw@o2.pl