Sprzątanie stałe – nasza oferta

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty. Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem publicznych i prywatnych instytucji, w tym osiedli, kamienic, biur, magazynów czy aptek. Nasze usługi obejmują miasto Poznań, jak i okoliczne miejscowości. Stawiamy na stałą współpracę, chcąc zapewnić maksymalną satysfakcję i zaufanie klienta. Gwarantujemy dokładność, fachowość i terminowość – ponad 20-letnie doświadczenie naszego zespołu może tylko to potwierdzić.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Firma ROMI składa się z doświadczonego zespołu w zakresie kompleksowego sprzątania na stałe. Korzystamy z najlepszego sprzętu i środków czystości, które wciąż dopracowujemy i dostosowujemy do aktualnych standardów i wymagań rynkowych. W trakcie działań dbamy o bezpieczeństwo zarówno swoje, jak i osób postronnych, stosując wszelkiego rodzaju środki ochronne (słupki ostrzegawcze, odzież robocza, rękawice). Jesteśmy także proekologiczni – sprzątamy środkami czystości z minimalną ilością szkodliwych i drażniących substancji.

Zależy nam na dobrej, przemyślanej współpracy, stąd na początkowym etapie rozmów z klientem ustalamy zasady dotyczące przebiegu naszej pracy. Sprzątanie może więc przebiegać zarówno za dnia, jak i wieczorem bądź nawet w nocy.

Z czego się składa sprzątanie stałe?

Oferujemy sprzątanie za zasadach stałej współpracy. Naszą misją jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie, dlatego wierzymy, że dbanie o dany obiekt czy tereny zielone powinno być w rękach sprawdzonej i doświadczonej firmy. Od tego właśnie jesteśmy my – już od ponad 20 lat sprzątamy poznańskie ulice, placówki i osiedla, zyskując sobie zaufanie i uznanie wśród wielu przedsiębiorców oraz właścicieli danych instytucji. Spodziewają się od nas najlepszego poziomu i profesjonalizmu, ponieważ wiedzą, że go otrzymają.

Stałe działania w naszym wydaniu polegają nie tylko na wierzchnim czyszczeniu podłóg i okien – to także odkamienianie, usuwanie trudno dostępnych zabrudzeń, wyrzucanie śmieci, odśnieżanie, czy w końcu odgrzybianie. Wszystko to i jeszcze więcej jesteśmy Państwu w stanie zapewnić. Sprzątanie stałe to gwarancja porządku na długie lata. Utrzymanie go pozwala na zachowanie czystego powietrza, bezpieczeństwa dla osób postronnych, czy po prostu schludnego wyglądu pomieszczeń. Zachęcamy więc do skorzystania z naszej oferty – jesteśmy dostępni na terenie Poznania i okolic. Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz na indywidualną wycenę naszych usług. Polecamy się!