Pielęgnacja zieleni

Każde tereny zielone – ogrody, trawniki, skwery czy parki – wymagają odpowiedniej pielęgnacji, aby zawsze się pięknie prezentowały i spełniały swoje podstawowe funkcje. Nie każdy ma czas, ani potrzebne narzędzia, aby się tym systematycznie zajmować. Dlatego z pomocą przychodzimy my – ROMI to firma z Poznania z długoletnim doświadczeniem w kwestii profesjonalnej pielęgnacji terenów zielonych. Ofertę kierujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i właścicieli firm, parków, osiedli mieszkaniowych oraz instytucji państwowych.

Fachowa pielęgnacja terenów zieleni

Wiedząc, jak bardzo ważne jest utrzymanie terenów zielonych w nieskazitelnym stanie, dokładamy wszelkich starań, aby takie właśnie były. Dbanie o parki i ogrody zarówno w domu, osiedlach, jak i w miejscach publicznych, to przede wszystkim dbanie o środowisko i estetykę miasta. Dzięki ich pielęgnacji możemy oddychać świeżym i czystym powietrzem, a także cieszyć oko przyjemnymi, zielonymi widokami. Dzieci mają też szansę z bliska doświadczyć piękno natury mieszkając w środku samego Poznania. Jesteśmy świadomi zalet posiadania terenów zieleni, dlatego mogą Państwo liczyć na nasz profesjonalizm i dokładność naszych działań.

Będąc ponad 20 lat na rynku przyczyniliśmy się do poprawy stanu wielu terenów zielonych w mieście. Działamy tylko na sprawdzonym i nowoczesnym sprzęcie, ale stawiamy również na godnych zaufania ludzi, którzy swoją fachową wiedzą potrafią stworzyć skuteczny plan pielęgnacji trawników, kwiatów i drzew na długie lata. Właściwa pielęgnacja zieleni ma ogromne znaczenie we wszystkich aglomeracjach miejskich – gwarantujemy więc wysoką jakość usług w dobrej cenie.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

W ramach pielęgnacji zieleni zajmujemy się nie tylko koszeniem trawników czy odchwaszczaniem. Mając do dyspozycji szereg specjalistów, oferujemy nawożenie traw, ich wertykulację, piaskowanie oraz wałowanie. Nawozimy również drzewa i krzewy, obcinamy je w ramach pielęgnacji i odmładzania, a także przeprowadzamy ekspertyzy dendrologiczne. Zajmujemy się też opryskiwaniem środkami ochrony roślin i podlewaniem.

Pielęgnacja to także dbanie o estetykę, dlatego regularnie grabimy i zamiatamy liście zarówno z ogrodów, jak i z dróg, ścieżek czy podjazdów. Wywozimy też wszelką biomasę, która pozostała po bardziej kompleksowych działaniach. Jesteśmy w stanie przygotować rośliny również na zimę i się nimi w tym czasie zajmować. Ze względu na sezonowość naszej pracy umowa może mieć postać miesięczną, kwartalną, jednorazową, czy nawet całoroczną. Dbamy o komfort i zadowolenie klienta, dlatego ustalamy warunki współpracy indywidualnie, według jego potrzeb.

Jeżeli szukasz sprawdzonych, doświadczonych i rzetelnych ludzi do pracy w ramach pielęgnacji zieleni, jesteśmy do dyspozycji. Oferujemy swoje usługi osobom prywatnym, jak i instytucjom państwowym, na terenie Poznania i okolic. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i szeroką wiedzę na temat dbania o zieleń przez cały rok. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub w ramach odwiedzin do naszego biura – uzgodnimy komfortowe warunki umowy w dobrej cenie.

Kontakt

Adres

ul. Mariana Lagniewicza 18/1,
61-502 Poznań

Kontakt

+48 609 607 585
+48 601 771 183
komtraw@o2.pl