Wywóz śniegu

Zgarnięcie śniegu z drogi i ulicy to jedno – jeżeli jednak jest go tyle, że i tak będzie przeszkadzał w codziennym życiu, należałoby się go pozbyć kompletnie. Jak to się robi? Wzywając zespół do wywozu śniegu! Firma ROMI od lat specjalizuje się w profesjonalnym wynoszeniu nagromadzonego śniegu z posesji i nie tylko. Mamy do tego odpowiedni sprzęt i wiedzę, gdzie go legalnie wynieść. Ofertę kierujemy do mieszkańców Poznania i okolicznych miejscowości!

Problem z wywozem śniegu

Nadmiar śniegu na posesji jest nie lada problemem i wyzwaniem. Zgarnięcie go z drogi czy parkingu to rzecz pierwszorzędna – ale co zrobić, jeśli wciąż jest go dużo na krawędziach? Wciąż tak naprawdę jest przeszkodą i zwiększa ryzyko zagrożenia dla osób postronnych. W przypadku srogich zim nie ma co liczyć na jego szybkie roztopienie, więc trzeba się go po prostu pozbyć w sposób całkowity. Czyli mówiąc krótko, trzeba go wywieźć. Rzecz wydawałaby się prosta, ale w rzeczywistości może stwarzać jeszcze więcej problemów.

Mowa tu szczególnie o dużych miastach, takich jak Poznań. Nie można go wynieść tam, gdzie się chce – są do tego specjalnie wyznaczone miejsca, w których duża ilość śniegu nie będzie przeszkadzać. Nie zawsze jest jednak jasne, jakie są to miejsca, gdyż rzadko można znaleźć o tym jakiekolwiek informacje i ogłoszenia. Prywatni właściciele muszą się więc sporo natrudzić i podzwonić po urzędach.

Są jednak łatwiejsze i szybsze metody na wywóz śniegu.

Zostaw to ROMI!

Po co męczyć się z procedurą wywozu śniegu samemu – lepiej jest wynająć do tego fachowców! ROMI od 25 lat zajmuje się usuwaniem śniegu z poznańskich parkingów, placów i osiedli, robiąc to z precyzją i kompleksowo! Wywozimy śnieg również z dachów, chodników, dróg i ulic. Robimy to za pomocą samochodów ciężarowych o pojemności do nawet 18 m3. Ładujemy go koparko-ładowarkami, wspierając cały proces ręcznie, za pomocą łopat. Dbając o komfort i zadowolenie klienta możemy pracować zarówno za dnia, jak i w nocy, w zależności od tego, jak ustalono w umowie.

Dzięki nam nie musisz się przejmować jak wynieść cały śnieg i gdzie go zutylizować. Wszystkim zajmujemy się my – znamy wszystkie legalne tereny do tego przeznaczone, więc możesz mieć czyste sumienie.

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do nawiązania z nami stałej współpracy, aby każdego roku nie musieć się przejmować nadmiarem śniegu na swojej posesji. Oferujemy godne warunki umowy, w dobrej, atrakcyjnej dla obu stron cenie. Posiadamy liczne referencje zdobyte przez ponad 20 lat istnienia na rynku, dlatego gwarantujemy uczciwość i terminowość realizacji. Zapraszamy do naszego biura w Poznaniu w celu ustalenia szczegółów.