Odśnieżanie parkingów

W ramach kompleksowego odśnieżania dużych powierzchni, oferujemy usuwanie śniegu na parkingach. Posiadamy nowoczesny, sprawdzony sprzęt do odśnieżania maszynowego, który z łatwością sobie radzi z najbardziej twardym i ciężkim śniegiem. Przeznaczony jest głównie do parkingów przy centrach handlowych, supermarketach, osiedli mieszkaniowych czy prywatnych nieruchomości (np. biurowce). Zapraszamy do współpracy właścicieli z Poznania i okolicznych miejscowości.

Odśnieżane to gwarancja bezpieczeństwa

Parkingi, ze względu na swoje przeznaczenie, muszą być zawsze czyste – pozbawione przeszkód w postaci ciężkich przedmiotów, a w okresie zimowym właśnie śniegu. Przede wszystkim wynika to z wymagań bezpieczeństwa, gdyż śnieg czy lód może przyczynić się do wypadków w wyniku poślizgu. Za stłuczkę spowodowaną zaniedbaniem odśnieżenia parkingu odpowiada przede wszystkim właściciel ów powierzchni, za co grozi mandat w wysokości nawet 1500 zł, a nawet rozprawa w sądzie i zapłata odszkodowania.

Profesjonalne odśnieżanie parkingów

Lekceważenie odśnieżania się zwyczajnie nie opłaca. Lepiej jest od razu zainwestować w takie usługi, wynajmując do tego profesjonalistów. Zgłaszając się do nas masz gwarancję dobrze wykonanej roboty – posiadamy pojazdy z pługami, które zgarną najbardziej wymagający śnieg z całej powierzchni. W miejscach trudno dostępnych nasz zespół rusza z łopatami, zbierając wszystko do ostatniego płatka. Fragmenty pokryte lodem także usuwamy – ręcznie lub za pomocą maszyny. Zawsze po wszystkim zasypujemy parking piaskiem bądź solą, aby pozbyć się śniegu na dłużej.

Już od 25 lat zajmujemy się odśnieżaniem poznańskich parkingów. Możemy się pochwalić licznymi referencjami, które zdobyliśmy ciężką, uczciwą i dobrze wykonaną pracą. Wielu klientów nam zaufało, ponieważ dbamy o każdy szczegół realizacji zlecenia. Jesteśmy terminowi i szybko reagujemy na wezwania. W ramach stałej współpracy opiekujemy się danym obszarem całą dobę. Pilnujemy aby śnieg był zawsze zgarnięty z parkingu, tak samo jak z parkujących na nim samochodów. Usuwamy także sople i nawisy lodowe.

Oferujemy również jednorazową interwencję, gdy zaskoczy Cię śnieg i nie masz możliwości pozbycia się go na własną rękę. Wystarczy jeden telefon!

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj – już teraz zgłoś się do nas, abyśmy zimą zapisali Twój parking w grafiku! Możesz do nas zadzwonić by dowiedzieć się szczegółów, a także spotkać się z nami osobiście w naszej siedzibie w Poznaniu. Polecamy również wypełnić indywidualną wycenę, w celu konkretnego ustalenia warunków umowy. Z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania!