O nas

ROMI to firma, która powstała w 1995 roku. Specjalizujemy się w usługach porządkowych na terenie Poznania i okolic. Prymarne cechy naszej firmy to wysoka jakość świadczonych usług, indywidualne podejście do Klienta oraz profesjonalizm, który gwarantuje satysfakcjonującą współpracę. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, dzięki któremu możemy zapewnić naszym Klientom fachową obsługę na najwyższym poziomie oraz spełniać nawet najbardziej rygorystyczne wymagania.

Zakres naszej działalności to szeroko pojęte usługi porządkowe – sprzątanie zewnętrzne chodników, parkingów, placów. Oferujemy stały serwis, wywóz odpadów, odśnieżanie, sprzątanie nieużytkowych działek oraz usługi transportowe takie jak transport drewna, pojazdów, a także problematycznych i zalegających odpadów. Współpracujemy zarówno z firmami oraz instytucjami publicznymi, jak i z osobami prywatnymi, oferujemy konkurencyjne ceny oraz gwarantujemy stuprocentową satysfakcję naszych Klientów.

Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem oraz gwarantujemy stosowanie jedynie specjalistycznych środków czyszczących. Preferujemy wykonywanie usług porządkowych na obiektach obejmujących minimum 50mkw. Specjalizujemy się w szeroko pojętym transporcie drewna, śmieci, pojazdów.

W okresie jesienno-zimowym, który charakteryzuje się licznymi opadami, używamy profesjonalnego sprzętu dostosowanego do jego specyfiki. Dysponujemy pojazdami o masie od 3,5 do 18 ton oraz o szerokości 1,8-2,4 m. Do posypywania odśnieżonych powierzchni używamy soli lub mieszanki piasek-sól.

W okresie wiosenno-letnim zachęcamy do skorzystania z naszej usługi pielęgnacji trawników. W jej zakres wchodzi koszenie trawy i podstawowe działania pielęgnacyjne.

Jesteśmy firmą, której mogą Państwo zaufać. Prosimy o kontakt z pytaniem o indywidualną wycenę usługi.